Як спроектувати високотехнологічний "домашній" простір?
Почнемо з планування, воно видозмінювалось згідно побажань клієнта: ванну об'єднали з санвузлом, кухню-вітальню з передпокоєм та спальню об’єднали у один великий простір з можливістю трансформації. Дитяча збереглася окремою кімнатою.
На перший погляд квартира може здаватися строгою. Дійсно, використання темних меблів, темної підлоги, а також темних кольорових акцентів дає свій ефект строгості, але при ближчому ознайомленні з об'єктом, можна помітити природні матеріали з доповненням до однотонних текстур.
В ключових місцях, на рівні зору користувача, ми використали оздоблення дерев’яним шпоном, масив дерева, натуральні тканини та метал.
Найбільш функціонально навантажений простір є серцем цієї квартири. Справа в тому, що довелося об’єднати спальню, кухню та вітальню так щоб, спальня залишалася окремою кімнатою.
Зона вітальні вийшла доволі невеликою в наслідок необхідності розмістити вбудовану шафу в спальні, а також домашнього робочого місця біля вікна.
Попри велику навантаженість об’єктами такими як: крісла, диван, колонки, телевізор, робоче місця з усім необхідним, ми намагалися сховати максимальну кількість елементів. Тому такі речі як аудіо ресивер, телевізійна приставка та інша дрібна техніка, в тому числі кухонна, має свої місця у шафках. Розміщення якісної акустики та великого телевізора на одній осі з ліжком та диваном було чи не найпершим озвученим побажанням клієнтів, яке нам теж вдалося виконати.